Transparentnosť + vysoký štandard 💎

Maximálna udržateľnosť ingrediencií, ekológia procesov a nekompromisná kvalita surovín sú základné piliere, na ktorých stojí celá naša výroba, od výberu poctivých farmárov až po ekologickú dopravu k zákazníkovi. Neustále vylepšujeme a hľadáme alternatívy k súčasným surovinám a procesom, aby sme našu planétu zaťažovali čo najmenej.

Meníme svet chlpáčov 🐶

Páničkom dodávame vyvážené a zdravé krmivo, vďaka ktorému budú môcť ich miláčikovia bez starostí prospievať. Zdravie psov a mačiek sa od dobrého jedla priamo odvíja a aj u nich platí staré známe “si to, čo ješ.” Aby vaši chlpáči v miske vždy našli vysoko kvalitné jedlo, riadime sa vlastnými a medzinárodnými kvalitatívnymi a ekologickými štandardami.

BIO & MSC certifikáty sú zárukou toho, že v našich výrobkoch nájdete len to najlepšie, čo farmári a rybári ponúkajú. Všetko v súlade s prírodou.

Kvalita, nie kvantita☝️

Najzdravšie a najlepšie mäso dostaneme len z prirodzene žijúcich a stravujúcich sa zvierat. Zverina je lovená v českých a slovenských lesoch, kde má dostatočný priestor na spokojný život a prospievanie. Ryby sú lovené na otvorenom mori, odkiaľ putujú k dodávateľovi a potom k nám do kuchyne. Voľne žijúce ryby s prirodzenou stravou majú oproti farmovaným lepší tukový profil.

Mäso z dobytka a hydiny odchovaných pod slnkom a na tráve je úplne iná liga, ako mäso z halového veľkochovu. Nielen že má lepšiu chuť, ale aj vyšší podiel potrebných vitamínov, minerálov a zdraviu prospešných tukov. Životom na ekologickej farme naviac prispievajú k jej prírodnému hnojeniu a kypreniu pôdy.

Udržateľnosť je budúcnosť 🚀

V našich životoch hrá ekológia významnú rolu, a preto je prirodzené, že všetky poznatky využívame aj pri výrobe. Naša továreň je jeden veľký EKO experiment. Celá budova beží na zelenej energii, recyklujeme, čo nám labky stačia, využívame lokálne zdroje, čím znižujeme emisie CO2, podporujeme BIO farmárov a výrobcov ekologických materiálov. A to je len začiatok.

BIO ako štandard 🌱

BIO u nás nie je výmyslom modernej doby, ale štandardom, ktorým chceme dosiahnuť nielen menšie množstvo zbytkov priemyselnej chémie v našich produktoch, ale aj na poliach, v ovzduší a vo vode. BIO je aj o fungovaní v súlade s prírodou a o ochrane životného prostredia – rastlín a živočíchov, ktoré sú súčasťou ekosystémov nutných pre udržanie rovnováhy a rozmanitosti na našej zemi.

Vďaka BIO farmárom budeme mať aj v budúcnosti dostatok úrodnej pôdy a pitnej vody bez extrémnych výkyvov počasia. Je prirodzené, že primárne využívame suroviny pochádzajúce práve z ekologického poľnohospodárstva

Vedel si, že..

BIO hovädzí dobytok je vonku po celý rok?

BIO hovädzí dobytok je vonku po celý rok?
Vedel si, že..

BIO hovädzí dobytok je vonku po celý rok?

BIO hovädzí dobytok je vonku po celý rok?
Vedel si, že..

BIO ovce sú vonku rovnako po celý rok

BIO ovce sú vonku rovnako po celý rok
Vedel si, že..

BIO ovce sú vonku rovnako po celý rok

BIO ovce sú vonku rovnako po celý rok
Vedel si, že..

MSC ryby su lovené voľne, v oceáne, žiadna farma

MSC ryby su lovené voľne, v oceáne, žiadna farma
Vedel si, že..

MSC ryby su lovené voľne, v oceáne, žiadna farma

MSC ryby su lovené voľne, v oceáne, žiadna farma

Výroba od A-utoklávu až po Z-abalenie ☝️

Všetky výrobky vznikajú v našej vlastnej továrni. Nič nevyrábame externe, pretože len tak môžeme mať celý proces pod kontrolou. Naši farmári prinášajú mäso, zeleninu a ovocie primárne z česka a slovenska, ryby a niektoré ďalšie suroviny sa k nám dostávajú aj z odľahlejších kútov Európy.

V roku 2012 uzreli svetlo sveta naše prvé ručne robené mäsové sušienky. Odvtedy sa toho u nás veľa nezmenilo a ručná práce je stále základom výroby. Každý kus mäsa a zeleniny tak prejde našimi rukami, aby sme mohli garantovať nekompromisnú kvalitu našich výrobkov.

 

✅ Granuly

Naše granuly pripravujeme z čerstvého mäsa, ktoré usušíme a následne pečieme na 110 °C pre maximálne zachovanie živín a chuti.

✅ Konzervy a vývary

Nahrubo mleté mäso so zeleninou, ovocím a bylinkami vo vlastnej šťave nadchne každého chlpáča. Skvelá alternatíva ku granuliam.

✅ Pamlsky

Sušienky pripravujeme šetrne tak, aby si v nich rozpoznal všetky chute a vône. Odštartujú ťa k výkonom o ktorých si doposiaľ len sníval!

✅ BARF na cesty

Sušenie mrazom okrem nás využívajú v armáde či v NASA. Jedná sa o najšetrnejší spôsob uchovávania potravín.

✅ Doplnky zdravia

Vyskúšaj naše alternatívy ku klasických chemickým koktejlom a spoznaj rozdiel.

Vždy čerstvé mäso

Každá fajnotka začína prípravou mäsa a ostatných surovín.
Vždy čerstvé mäso

Šťavnaté konzervy

Vždy naplnené až po okraj.
Šťavnaté konzervy

Chrumkavé stejky?

Máme, dokonca sú z BIO stejkového mäsa - pániček ti bude závidieť, ale nedaj sa!
Chrumkavé stejky?
Veronika Čierna Slamková& chlpáči Connie a Dexter

Vasu firmu milujeme uz od zaciatku, vyzivne, vyvazene papanicko pre nase lasky je zakladom, a za to sme Vam velmi vdacni. Konzervicky su neskutocne chutne, a vyvarceky nam pomahaju hlavne takto v lete schladit nasu Connie od unavy zo slniecka, jednoducho ich miluje. Konzervy, vyvarceky, fajnotky aj masticky a vyzivove doplnky su proste top. 😍 Nakolko v dnesnej dobe nie len my ludiaci a ale aj chlpaci mame problemy s intolernciami a alergiami na potraviny, vieme, ze na Vase produkty sa mozeme spolahnut 😍🐶